Turnike Sistemleri

Otomatik Geçiş Uzmanı

Turnike SistemleriTurnike Sistemleri

Hayatı kolaylaştıran, temassız geçiş sağlayan, otomatik kapı sistemleri.

Turnike Sistemleri belirli bir alana giriş çıkışların kontrolünü sağlamak ve güvenliği üst düzeyde tutmak için kullanılmakta olan bir kontrol sistemidir. Alanlara personel veya kişilerin geçişlerini takip ve kontrol etmenizi sağlayan turnike sistemleri koruma açısından düzen sağlamaktadır.

 

Turnikeler iç ve dış mekanlarda çalışabilecek şekilde üretilmiştir. Turnikelerden tek veya çift yönlü geçiş yapılabilir. Uygulanacak sistem mantığına göre her iki yönden geçişte, giriş veya çıkışta kol serbest bıraktırılabilir.

Elektrik kesintilerinde turnikeler serbest geçişe izin verir. Kesintisiz çalışacak noktalarda panik durumları için merkezi kontrol sistemi ile entegre edilerek serbest çalışması sağlanabilir. Turnikelerin dönüş yönü (giriş ve çıkış) dahili algılayıcılar tarafından belirlenir. Turnikelerin geçişten sonra merkezlenmesi yay ve hidrolik darbe sönümleyici vasıtasıyla mekanik ve yumuşak bir şekilde gerçekleşir.

Hızlı Kurulum

basit ve verimli kurulum için tasarlanmış modeller…

01
Kalite ve Güvenilirlik

müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış avantajlı fiyata yüksek kaliteli ürünler..

02
Kolay Logistik

stok değeri optimizasyonu  ve lojistik yönetimine yönelik çözümler..

03

Turnike Sistemleri UygulamalarıTurnike Sistemleri Uygulamaları

Her ortamda güvenle kullanılabilecek bir ürün olacak şekilde tasarlanan DOORSAN marka fotoselli kapı, mekanizma sistemin de orta ve yoğun kullanım için aerodinamik ve güçlü yapısı ve CE deklarasyonu ile projeler de boy göstermektedir!

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »