Otomatik Döner Kapı

Otomatik Geçiş Uzmanı

Otomatik Döner KapıOtomatik Döner Kapı

Hayatı kolaylaştıran, temassız geçiş sağlayan, otomatik kapı sistemleri.

Mimari çözümler, Estetik ve fonksiyonel açıdan bir yapının prestijine değer katmakla beraber fonksiyonel kullanımı sayesinde sıcak ve soğuk havayı ayrıştıran enerji tasarufuna katkıda bulunan ürünlerdir.

Otomatik döner kapılar, isteğe bağlı manuel döner kapı olarak da kullanılabilmektedir.

avm, iş merkezleri ve hastane ana girişlerinde sıklıkla kullanılan fotoselli döner kapılar kullanıldığı mekana estetik kattığı gibi adını da sisteme hareket veren radar/fotosell den almaktadır.

Radarlı döner kapılar olarak da bilinen fotoselli döner kapılar bina emniyeti içinde estetik yapısının haricinde sağlam ve güvenilir otomatik döner kapı sistemidir.

Fotoselli döner kapı sistemi firmamız tarafından uygun fiyata de monte ya da montaj dahil olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Hızlı Kurulum

basit ve verimli kurulum için tasarlanmış modeller…

01
Kalite ve Güvenilirlik

müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış avantajlı fiyata yüksek kaliteli ürünler..

02
Kolay Logistik

stok değeri optimizasyonu  ve lojistik yönetimine yönelik çözümler..

03

Fotoselli Kapı UygulamalarıFotoselli Kapı Uygulamaları

Her ortamda güvenle kullanılabilecek bir ürün olacak şekilde tasarlanan DOORSAN marka fotoselli kapı, mekanizma sistemin de orta ve yoğun kullanım için aerodinamik ve güçlü yapısı ve CE deklarasyonu ile projeler de boy göstermektedir!

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »