Hermetik Kapı

Otomatik Geçiş Uzmanı

Tam Hermetik KapıTam Hermetik Kapı

Hayatı kolaylaştıran, temassız geçiş sağlayan, otomatik kapı sistemleri.

Oda içi ve dış ortamda ki havanın birbirinden ayrıştırılması ve sızdırmazlık ihtiyacı olan ameliyathane ,labaratuvar, rontgen odaları gibi özel alanları olan mekanları hermetik kapılar aracılığı ile, üç aksan çalışarak ” yatay hareket ile kapanma aşamasında zemine ve duvara basarak ” hava sızdırmazlık ihtiyacını karşılar.

İdool hr hermetik kapı sistemi, ve fotoselli hermetik kapı modeli başta hava sızdırmazlık özelliği ile ihtiyaç duyulan ameliyathane kapısı ve laboratuvar odalarında tam hermetik hijyen kapı olmak üzere hava ve ses yalıtımına ihtiyaç olan her ortamda güvenle kullanılabilir.

Hermetik kapı mekanizması iki farklı kanatta sarımı tam steril ortamlarda olması gerektiği gibi toz tutmayan pürüzsüz yüzey paslanmaz kanat ve MDF-Lam ,Kompak laminat kanat olarak üç farklı yapıda üretilmektedir.

Door-San hermetik kapılar, sağlık hizmetlerinde hava ve toza karşı sızdırmazlık sağlayan ilk savunma hattınızdır. Her gün kullanımı kolay olmakla birlikte sağlık ve güvenlik gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Sağlık Bakanlığı ve TOKİ’nin teknik şartnamelerine %100 uygunlukta evrensel standart ve normları tam anlamıyla karşılayan test raporlarına ve sertifikalara (TÜV Nord – DIN 18650-1/2 – Air permeability EN 12207, class 2 -Sound-insulated 32 dB) sahip profesyonel bir üründür.

Hızlı Kurulum

basit ve verimli kurulum için tasarlanmış modeller…

01
Kalite ve Güvenilirlik

müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış avantajlı fiyata yüksek kaliteli ürünler..

02
Kolay Logistik

stok değeri optimizasyonu  ve lojistik yönetimine yönelik çözümler..

03

Hermetik Kapı UygulamalarıHermetik Kapı Uygulamaları

Her ortamda güvenle kullanılabilecek bir ürün olacak şekilde tasarlanan DOORSAN marka fotoselli kapı, mekanizma sistemin de orta ve yoğun kullanım için aerodinamik ve güçlü yapısı ve CE deklarasyonu ile projeler de boy göstermektedir!

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »