Fotoselli Teleskopik Kapı

Otomatik Geçiş Uzmanı

Fotoselli Teleskopik KapıFotoselli Teleskopik Kapı

Hayatı kolaylaştıran, temassız geçiş sağlayan, otomatik kapı sistemleri.

Teleskopik kapılar isminden de alaşıldığı üzere sistemde kullanılan kanatların biribiri üzerine kayması demek. geçiş mesafesinin yetersiz kaldığı alanlarda maximum genişliği elde edebilmek için kullanılır. İki sağ yada iki sol şeklinde uygulanabilen fotoselli teleskopik kapı sayesinde geçiş alanında ki mesafenin 3/2’sinden faydalanılabilmektedir.

Kullanılacağı mekanın yapısına göre isteğe bağlı kanat alternatifleri mevcuttur.

 

Isı faktörlerini izole etme konusunda en iyi çözümdür. Gürültü ve kiri dışarda tutar. Güvenlidir, istenmeyen ya da yetkisiz kişilerin girmesi önlenebilir. Otomatik teleskopik kapı çalışma prensibi olarak fotoselli otomatik kapılara benzemektedir. Teleskopik kapıların teknolojisi sayesinde dar alanlarda da otomatik fotoselli kapı avantajlarının elde edilebilmesi sağlanmıştır.

Hızlı Kurulum

basit ve verimli kurulum için tasarlanmış modeller…

01
Kalite ve Güvenilirlik

müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış avantajlı fiyata yüksek kaliteli ürünler..

02
Kolay Logistik

stok değeri optimizasyonu  ve lojistik yönetimine yönelik çözümler..

03

Fotoselli Kapı UygulamalarıFotoselli Kapı Uygulamaları

Her ortamda güvenle kullanılabilecek bir ürün olacak şekilde tasarlanan DOORSAN marka fotoselli kapı, mekanizma sistemin de orta ve yoğun kullanım için aerodinamik ve güçlü yapısı ve CE deklarasyonu ile projeler de boy göstermektedir!

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »