Fotoselli Panik Açılır Kapı

Otomatik Geçiş Uzmanı

Fotoselli Panik Açılır KapıFotoselli Panik Açılır Kapı

Hayatı kolaylaştıran, temassız geçiş sağlayan, otomatik kapı sistemleri.

Genellikle Ticari binalarda, Avm, Hastane, Rezidans ve ofis katlarının olduğu yapıların ana giriş kapılarında kullanılan otomatik fotoselli kayar kapı sistmelerine ilave olarak acil durumlar için tercih edilen ” doğal afet, deprem,yangın vs.vs ” panik açılır kapı sistemi insanların panik halinde bulundukları binayı boşaltmarı gereken bu durumlarda kayar tip fotoselli kapı sistemine ilave edilerek kullanılır.

Yapısı gereği kayar tip fotoselli kapıya monte edilen özel tasarım menteşe ve profil sistemi sayesinde Otomatik panik açılır kapı, kapalı yada yarı kapalı pozisyonda iken 3 kg oranında bir baskı ile içeriden dışarı doğru kırılan kanat yapısının ismidir.

bu sayede olası bir deprem ya da yangın esnasında binanın daha hızlı ve kolay boşaltılması için dizayn edilmiş ve amacına uygun olarak çalışmaktadır.

 

Halka açık yerlerdeki güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan otomatik tam çıkış kapısı, otomatik kayar kapının tüm konforunu sağlar ve binanın boşaltılması gerektiğinde acil çıkışa dönüşür.  İnsanların daha verimli tahliye için körfezin tüm genişliği boyunca çıkabilmeleri için, tam çıkış kanatları basit bir manuel itme ile açılır bir kapı olarak açılır.

Tam çıkış tasarımı, daha fazla esneklik ve rahatlık sunmak için giderek daha yaygın bir şekilde mevcuttur.  Kapılarımız, bir operatör ve her türlü kullanım durumuna uyum sağlamak için sağlam tasarlanmış ve esnek kanatlardan oluşur.

Hızlı Kurulum

basit ve verimli kurulum için tasarlanmış modeller…

01
Kalite ve Güvenilirlik

müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış avantajlı fiyata yüksek kaliteli ürünler..

02
Kolay Logistik

stok değeri optimizasyonu  ve lojistik yönetimine yönelik çözümler..

03

Fotoselli Panik Açılır KapıFotoselli Panik Açılır Kapı

Her ortamda güvenle kullanılabilecek bir ürün olacak şekilde tasarlanan DOORSAN marka fotoselli kapı, mekanizma sistemin de orta ve yoğun kullanım için aerodinamik ve güçlü yapısı ve CE deklarasyonu ile projeler de boy göstermektedir!

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »