Fotoselli Kayar Kapı

Otomatik Geçiş Uzmanı

Fotoselli Kayar KapılarFotoselli Kayar Kapılar

Hayatı kolaylaştıran, temassız geçiş sağlayan, otomatik kapı sistemleri.

Giriş ve çıkışın yoğun olduğu mekanlar da tercih edilen otomatik fotoselli kapılardır. Fotoselli kapılar sıklıkla Ticari binalar, hastane, mağaza, fabrika, alış veriş merkezleri ve mağazalarda insan trafiğini kontrol etmek güvenli giriş çıkış sağlanması, estetik yapısı ile kullanıldığı mekana değer katması, yaz ve kış aylarında hava kontrolü sağlaması, hijyenik yapısı ile öne çıkmaktadır.

 

İç mekanlarda soğuk-sıcak havanın dengesini sağlamak için dış alanlarla bağlantıyı engeller. Ayrıca kapatıldığında bölgenin hijyenini korurlar. Fotoselli kapılar sessiz çalışması ile kullanımda avantaj sağlar, canlı ve cansız tüm cisimlere duyarlıdır.

Özel tasarımları ile estetik ve modern çözümler sunarlar. Cam uygulaması, dış görüntünün kesintiye uğramasını engeller ve mekanların dışarıya bağlı kalmasını sağlar.

Kullanım kolaylığı ve görsel görünüm açısından mekanlara mükemmel çözümler sunar. İnce ve zarif tasarımı mekanın tarzına katkıda bulunurken, geniş renk seçenekleri mekân konseptine uyum sağlıyor.

Isteğe ve kullanılacak alanın yapısına uygun olarak “Tek veya Çift Kanatlı” olarak sunulmaktadır. Kurulumu ve kullanımı kolay olan Doorsan otomatik kapılar isteğe bağlı infrared radar, el sensörü, uzaktan kumanda, şifrematik, kart okuyucu v.b kumanda sensörlerine uyumlu çalışabilmektedir.
Hızlı Kurulum

basit ve verimli kurulum için tasarlanmış modeller…

01
Kalite ve Güvenilirlik

müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış avantajlı fiyata yüksek kaliteli ürünler..

02
Kolay Logistik

stok değeri optimizasyonu  ve lojistik yönetimine yönelik çözümler..

03

Fotoselli Kapı UygulamalarıFotoselli Kapı Uygulamaları

Her ortamda güvenle kullanılabilecek bir ürün olacak şekilde tasarlanan DOORSAN marka fotoselli kapı, mekanizma sistemin de orta ve yoğun kullanım için aerodinamik ve güçlü yapısı ve CE deklarasyonu ile projeler de boy göstermektedir!

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »