Dairesel Tip Radarlı Kanatlı Kapı

Otomatik Geçiş Uzmanı

Dairesel Tip Radarlı Kanatlı KapıDairesel Tip Radarlı Kanatlı Kapı

Hayatı kolaylaştıran, temassız geçiş sağlayan, otomatik kapı sistemleri.

Menteşeli kanatlı kapılar için üretilen otomasyon sisteminin adıdır fotoselli kanatlı kapı sistemi..

90 derece kapı mekanizması başta hastaneler, alışveriş merkezleri veya benzeri alanlarda kullanılan kanatlı (dairesel) giriş çıkış kapıları için otomasyon sağlayan bir otomatik geçiş sistemi mekanizmasıdır.

Temassız geçişler için dizayne edilen pivot kapı ürünümüz iç mekan kapı motoru sayesinde hijyenik geçiş yapabilmek için ideal bir cam kapı açma mekanizmasıdır.

Elektrikli kapı açıcı sisteme adapte edilebilen el sensörleri, kumandalar, butonlar veya benzeri tüm kontrol ekipmanları ile çalıştırılabilir.

Gerek dış mekan ana giriş kapısı otomasyonunda elektirkli kapı hidroliği mantığında, gerekse iç mekan kapılarde 90 derece kapı motoru ile İç mekan kapılarında da elektrikli kapı açma mekanizmasıdır.

Hastane ve laboratuar geçiş alanlarında steril bölgelerde açılan kapılar da el değmeden açabilmek için otomatik kanatlı kapı mekanizması artık bir ihtiyaç halini almıştır.

Hızlı Kurulum

basit ve verimli kurulum için tasarlanmış modeller…

01
Kalite ve Güvenilirlik

müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış avantajlı fiyata yüksek kaliteli ürünler..

02
Kolay Logistik

stok değeri optimizasyonu  ve lojistik yönetimine yönelik çözümler..

03

Fotoselli Kapı UygulamalarıFotoselli Kapı Uygulamaları

Her ortamda güvenle kullanılabilecek bir ürün olacak şekilde tasarlanan DOORSAN marka fotoselli kapı, mekanizma sistemin de orta ve yoğun kullanım için aerodinamik ve güçlü yapısı ve CE deklarasyonu ile projeler de boy göstermektedir!

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »