tam görüşlü seksiyonel kapı

full vision seksiyonel kapı imalatı ve uygulaması

full vision seksiyonel kapı

Tam görüş sağlayan full vision seksiyonel kapılar günümüz de Sanayi sitelerinin ve galeri firmalarının, modern işletmelerinin özellikle tercih ettiği otomatik kapılardır.

Tam görüşlü seksiyonel kapı, sistemi kısaca Tavana doğru iki ray arasında kayarak açılan, alüminyum profillerden oluşan yapısı, tam görüş sağlayan 3,4 ve 6 mm pleksi glass cam seçenekleri ile Ticari yapılara, Endüstriyel binalara, fabrika-depo, araç bakım istasyonları ve galerilere uygun ve kullanışlı endüstriyel full vision seksiyonel kapılardır.

Alüminyum profiller içinde kullanılan plexi glass camlar sayesinde tam görüş sağlanabilmektedir. Bu tip Seksiyonel kapılarda isteğe bağlı seksiyonel kapı paneli tercihe göre en alt ve en üst panelde kullanılarak değişik yapıda full vision seksiyonel kapı imalatı ve uygulaması yapılabilir.

Tam görüşlü seksiyonel kapı uygulanacağı yerin yapısına uygun olarak aynı endüstriyel tip seksiyonel kapı’da olduğu gibi üç farklı hardwer ray sistemi ile yapının şekline uygun yataklama seçenekleri sunulmaktadır.

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »