seksiyonel kapı servis

en yaygın garaj kapısı türleri

endüstriyel tip seksiyonel kapı

Endüstriyel tip seksiyonel kapılar , Fabrika kapıları içerisinde tercihen ilk sırada yer almaktadır.

Tesisinizin garaj kapısı hakkında ne kadar bilginiz var? Düzgün ayarlanmış, yağlanmış ve güvenilir mi? Kapı kaç tane açılma ve kapanma döngüsü gördü? Paneller paslanıyor, çöküyor, yıpranmış mı? Bahar patlamak üzere mi? Bu soruların cevaplarını belirlemenize yardımcı olmak için buradayız.

Seksiyonel Kapılar, en yaygın garaj kapısı türlerinden biridir ve bir ray üzerindeki açıklığın üzerinde dönen menteşelerle birbirine kenetlenmiş sağlam panellerden oluşur. Kapılarımız, tesisin ihtiyaçlarına en iyi şekilde uyacak şekilde çeşitli yalıtım ve hız seçeneklerine sahiptir. Üst kapıyı tesisinizdeki bir “hareketli duvar” olarak düşünmeyi seviyoruz, sadece bir kapı değil. Oyunda pek çok değişken vardır – diğer hususların yanı sıra bileşenlerin kalitesi, yalıtım yeteneği ve kurulumun kalitesi. Seksiyonel kapınız hakkında ücretsiz danışma için bize bir mesaj gönderin veya bugün bizi arayın.

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »