rontgen odası kapısı

İdool Hr tam ve ya yarı hermetik mekanizması

hermetik kapı

Hermetik kapı yarı ya da tam sızdırmazlık özelliği ile sızdırmazlık ihtiyacı olan mekanlarda hava ve ses sızdırmazlığı sağlamaya yarayan özel hijyenik kapılardır.

İdool Hr tam ve ya yarı hermetik mekanizması ile rontgen odaları için bu kapıları üretmektedir.

Rontgen odası kapısı kanat yapısı ile Tam hermetik kapıdan ayrışmaktadır. Tam hermetik kapı için kapı kanadını Paslanmaz kanat, Mdf lam kanat veya laminant kanat üretmeniz yeterli olsa da Rontgen odası kapısı yapacaksak yukarıda saydığımız üç farklı yapının içerisine ultraviole ışınların dışarı çıkışını engellemk için muhakkak kurşun levha kullanılmalıdır.

Laboratuvar odası kapısı ve tomografi odası kapısın da 3 mm kurşun levha kullanılırken Rontgen odası kapısında kurşun levha kalınlığı 2 mm olmalıdır.

İdool Hr Hermetik kapı meanizma sistemi Paslanmaz kanat ya da diğer kanat yapılarının içerisine üretim aşamasında yerleştirilen 2 mm kurşun levha ile Rontgen odalarında da kulanılabilmek için tasarlanmıştır.

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »