pvc oda bölme

PVC Sistem Odası Bölümlemesi

pvc şerit perde

Kullanım alanları genellikle gıda tesisleri, soğuk hava depo kapıları, market kapıları , depolar ve anteredepo vb. gibi yerlerdir.

PVC Sistem Odası Bölümlemesi ; Sistem odalarında PVC perde kullanma amacı aslında soğutulacak hacmi küçülterek enerji tasarrufu sağlanmasıdır.

PVC Sistem Odası Bölümlemesi ; Sistem odalarında bulunan soğuk koridorların etrafları ANTİ-STATİK özellikteki PVC Şerit Perdelerle kapatılır.Bu sayede soğuk koridorda bulunan havanın sıcak koridora geçişini kontrol altına alınmış olur.

PVC Sistem Odası Bölümlemesi ; Sistem odalarında çalışma esnasında yukarıda bulunan asma tavan sistemini de göz önüne alınarak ayrı bir uygulama yapılmakta yada mevcut tavana da uygulanabilmektedir.

PVC Sistem Odası Bölümlemesi ; Sistem odalarında kullanılan PVC Şerit Perdelerle ilgili olarak firmamız ayrı bir özen göstermekte ve uygulama açısından AR-GE yapmaktadır. Yurt dışından özel sistem çözümleri için görüşmeler yapmaktadır.

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »