menteşeli rampa

Otomatik menteşeli rampa

otomatik yükleme sistemleri

Otomatik yükleme rampa sistemleri, sanayi ortamın da ve endüstriyel tesislerde yükleme ve boşaltmanın yoğun olduğu işletmelerde forklift veya transpalet ile yükleme ve boşaltma işleminin gerçekleştiği tesis ile damper arasında geçişi sağlayan sisteme otomatik rampa denir.

Menteşeli rampa,
Forklift ve transpalet gibi araçların rahat ve güvenli çalışabilmesini sağlayan, yükleme alanı ile boşaltma alanı arasındaki yükselti farklılığını standart ölçülerde gideren sahip olduğu menteşeli flap sayesinde aracın yükleme alanına yanaşabilmekte ki sorunları ortadan kaldıran ve hidrolik sistemi sayesinde seviye ayarını otomatik yapılabilen araçtır.

Otomatik menteşeli rampa,

Yükleme ve boşaltma esnasında ki süreyi kısaltarak iş verimliliğini,
hızlı hareket aralığı ile yükleme ve boşaltmada her araca uyum sağlar
Hidrolik ve elektriğin uyumu sayesinde kolay kullanım imal edildiği gözyaşı desenli saclar sayesinde forkliftin kaymasını da engeller, Yapısı gereği araç yüksekliğine göre kendi seviyesini otomatik ayarlar istenilen konumda durdurulabilmesi sayesinde emniyetli bir kullanım sağlar.

Menteşeli rampa ile hız ve güveni işletmenizde birlikte hissedeceksiniz.

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »