katlanır tip otomatik kapı

otomatik ikiye katlanır kapılar

fotoselli katlanır kapı

Fotoselli katlanır kapı başka bir ifadeyle fotoselli akordiyon kapılar geçiş mesafesenin yetersiz olduğu yerlerde fotoselli teleskopik kapı mantığında kanatların kayacağı alanın olamdığı durumlarda tercih sebebidir.

Katlanır tip otomatik kapı, kanat bölümlerinin ya da panellerin geri katlanması ile açılır. Katlanır kapılar, çoğunlukla ikiden fazla kanata sahip olmalarına rağmen, ‘ikiye katlanır kapılar’ olarak da bilinir. Diğer bir terim, aynı isimli müzik aletinden esinlenen ‘ akordiyon ‘ kapılardır.

Katlanır tip otomatik kapılar, iç veya dış oda ayırıcı olarak kullanılabilir ve çeşitli malzemelerden yapılır. Çoğu katlanır kapı camlıdır ve paneller ya ahşap , alüminyum ya da PVC çerçevelere sahiptir . İçten veya dıştan açılıp katlanabilirler ve modern uzantılarda yaygın olarak kullanılırlar.

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »