fabrika araç giriş kapısı

yana kayar bahçe kapısı ve otomatik kollu bariyer sistemi

fabrika giriş kapıları

Fabrika giriş kapıları, işletmenize girbilmek için ister otomatik kapı isterseniz manual kapıya ihtiyaç duyulmaktadır.

fabrika araç giriş kapısı olarak adlandırıldığı gibi nizamiye giriş kapısı da denen endüstriyel işletmelere giriş çıkışlarda kontrolü sağlamak amacı ile kullanılan iki sistemden biri yana kayar bahçe kapısı ve otomatik kollu bariyer sistemidir.

Hızlı yana kayar otopark giriş kapısı, uygulanacak kapının genişlik ve yüksekliğine göre dizayn edilir ve daha tok bir görüntü elde edilir. bu tip kayar kapılar için hızın önemli olduğu alanlarda jet kayar kapı motoru diye tabir edilen hızlı kayar kapı motoru tercih edildiği gibi hızın önemsiz olduğu kapılar içinde İthal Nice kayar kapı motoru ve benzeri italyan menşeli Bft kayar kapı motoru gibi değişik italyan ithal kapı motorları kullanılır.

Otomatik kayar kapı için kapı mesafesi kadar otomatik kapının açılabilmesi için bir mesafeninde otomatik sistemin sağında ya da solunda bir alana ihtiyacı vardır.

Bu alanın olmadığı yerlerde Kollu bariyer sistemi manuel yada otomatik olarak tercih edilir. uzaktan kumandalı da kullanılabildiği gibi bekçi kontrolü için butonlu kontrollü kapı olarakda kullanılmaktadır.

Ülkemizde İtalyan firmalarının tercih edildiği otomatik Kollu bariyer sistemleri firmamız tarafından uygulama ve teknik servis hizmeti verilmektedir.

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »