endüstriyel kapı modelleri

endüstriyel tip seksiyonel kapı

Endüstriyel tip seksiyonel kapılar , Fabrika kapıları içerisinde tercihen ilk sırada yer almaktadır.

Endüstriyel kapı modelleri, işletmede uygulama yapılacak alana göre değişim göstermektedir.

İhtiyaç olan bölüme ve ihtiyacın kullanım şekline göre otomatik fabrika kapıları çeşitleri şöyle de sıralanabilir.

Fabrika nizamiye girişi için genellik le hızlı kayar kapı motoru ile mekanik kapı yada otomatik kollu bariyer kullanılmalıdır. Kollu bariyer sistemi geçiş mesfesinin durumuna göre tek yada karşılıklı çift olacak şekilde de konumlandırılabilir. Bu tür geçişler için otomatik bariyer sistemi en idealidir.

Fabrika kapılarında mal sevkiyat bölümü yada ürün giriş çıkışı için Endüstriyel seksiyonel kapı ideal çözümdür. Seksiyonel kapı’da panellerin galvaniz 0.40 mm sac olması iki sac arası poliyüretan ile dolgu yapılı olması, sistemde kullanılan Endüstriyel kapı motoru ile de hem ototmatik kapı da ki konforu hem de panellerin dış hava koşullarına karşı ısı ve ses yalıtımının yanı sıra sağlamlığıda ön palana çaıkartmıştır.

Ayrıca yükleme ve boşaltma alanında kullanılan Seksiyonel kapı sistemini tamamlayıcı olarak Yükleme korunağı ve ister menteşeli rampa, ister teleskopik rampa ile de yükleme rampası ile bir kombine oluşturulur.

Fabrika içi otomatik kapı geçişlerinde de iç bölümlerin bir birinden ayrılması, hızlı geçişin olması, temiz bir ortamın korunması isteniyorsa da bu alanlar için hızlı pvc kapı tavsiye edilir. Hızlı pvc kapı burada iki ayrı hızlı pvs sarmal kapı, hızlı pvc katlanır kapı modeli ile kullanılmaktadır.

ayrıca fabrika’nın olası bir tehlike anında personelin tahliyesi ya da korunma amaçlı Yangın kapısı da bir fabrikada ihtiyaç listesi içerisindedir.

Fabrika kapıları arasında sayılmasa da fotoselli otomatik kapı bina ana giriş kapısı olarak kullanılmakta hzılı, estetik ve kolay kullanımı sayesinde fotoselli radarlı kapı da bir fabrika da tamamlayıcı üründür.

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »