çarpma kapı

ÇARPMA KAPI kullanım yeri

pvc şerit perde

Kullanım alanları genellikle gıda tesisleri, soğuk hava depo kapıları, market kapıları , depolar ve anteredepo vb. gibi yerlerdir.

BAR KAPILARI kullanım açısından ısı farkının az olduğu imalat içi alanlarda kullanılan 40 mm kanat kalınlığı bulunan içi poliüretan dolgulu paslanmaz , poli-poli yada pvc yüzeyli kapılarıdır.

ÇARPMA KAPI kullanım yeri çok fazladır oteller, yemek firmaları, gıda tesisleri , kesimhaneler vb. bir çok yerde kullanılır.

BAR KAPILARI’nda kullanılan tekmelik, itme kolu ve gözetleme penceresi vb özellikler sayesinde hem kullanımı kolay hem de dayanımı çok yüksektir.

BAR KAPILARI özel bir menteşe sistemi sayesinde kapı açıkken 90 derece açıyla durmakta ve içerisinden taşıma arabası yada malzeme sevki kolaylıkla yapılabilmektedir.

BAR KAPILARI poliüretan enjekte edilerek dayanımı artmaktadır ÇARPMA KAPILARINDA kullandığımız bütün ürünler Avrupa Standartlarını uygun ve yüzey temizliğinde kullanılan kimyasallara karşı dayanıklıdır.

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »