Seksiyonel Tip Garaj Kapısı

Otomatik Geçiş Uzmanı

Seksiyonel Tip Garaj KapısıSeksiyonel Tip Garaj Kapısı

Hayatı kolaylaştıran, temassız geçiş sağlayan, otomatik kapı sistemleri.

Seksiyonel kapı içi polüyüretan ile doldurulan ön ve arkası 0.35-45 mm kalınlığında galvaniz çelik olan garaj kapısı kullanımı için 400 mm-500 mm ve 610 mm yüksekliğinde seksiyonel kapı paneli olarak üretilen sandviç panelin başka bir versiyonudur. Garaj kapısı paneli otomatik hat boyunda 13500 mm olarak çekilir.

SEKSİYONEL GARAJ KAPISI FİYATLARI,
Otomatik seksiyonel kapı fiyatı kullanılacağı ebata, kullanım yoğunluğuna göre seçilecek seksiyonel kapı torsiyon yayı garaj kapısı fiyatını belirleyen başlıca etkenlerdir.
Seksiyonel garaj kapıları , garaj kapısı modelleri içinde sarmal alüminyum panjur garaj kapısı yada çelik kepenk garaj kapısı içinde gerek kullanım rahatlığı gerekse diğer garaj kapı çeşitlerine göre sağlam,ısı ve ses geçirmeyen bir yapıya sahiptir.

SEKSİYONEL GARAJ KAPISI MOTORU,
Seksiyonel garaj kapısın da kullanılacak motor çekme tip diye tabir edilen seksiyonel kapıyı en üst panelin orta üst kısmından orta merkezinden kavrayarak zincir ya da triger kayışın bir ray içinde hareketi ile açma ve kapama işlemini gerçekleştirir.
Bina tipi garaj kapısı motorları kullanım yogunluğuna göre seçilmelidir.

SEKSİYONEL KAPI SİSTEMLERİ,
Firmamız 25 yıllık bilgi birikim ile Seksiyonel kapı sistemlerinin her çeşidinin montajını, servis ve bakımı yapmaktadır.

 

 

SEKSİYONEL KAPI YEDEK PARÇA,
seksiyonel kapı imalatı ve üretimi ile birlikte yedek parça tedarikçisi konumunda olan firmamız ile başta İstanbul da ve marmara bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’ye seksiyonel kapı yedek parça hizmetini vermekteyiz.

GARAJ KAPISI MODELERİ,
otomatik garaj kapısında kullanılan iki adet kapı tipi mevcuttur, bu kapılardan sarmal tip garaj kapısı alüminyum sarmal garaj kapısı ve çelik kepenk garaj kapısı olarak ikiye ayrılır bu kapılar müsatakil bir yada iki araçlık garajlar için uygun görünsede apartman garaj kapısı için uygun değildir. garaj kapsısı modellerinde ikinci ve çok kullanılan model ise Seksiyonel garaj kapısı sistemidir, ister tek araçlık bir garaj kapısı için isterseniz 100 ve üzeri araçlık garaj kapı sistemi için Seksiyonel kapı evladiyelik bir otomatik kapıdır.
her türlü garaj kapısı için keşif,servis,teknik destek veren firmamız İstanbul ve çevresinde onlarca seksiyonel kapı uygulaması gerçekleştirmiştir.

UCUZ GARAJ KAPISI,
Otomatik garaj kapılarında da ucuz garaj kapısı aramaları yapılmakta fakat otomatik ucuz garaj kapısı alayım derken işlevsel bir ürün yerine alınan ucuz garaj kapısı çok kısa bir zaman içinde kullanılamaz duruma gelebiliyor ve müşteriyi malesef garajına ikinci bir otomatik kapı alma zorunluluğuna yöneltebiliyor. firmamız ucuz garaj kapısı yada ucuz otomatik kapı değil sizin ihtiyacınıza göre uzun zaman kullanabileceğiniz kaliteli otomatik garaj kapısını en uygun fiyatlı garaj kapısı olarak müşterilerine sunmaktadır.

Hızlı Kurulum

basit ve verimli kurulum için tasarlanmış modeller…

01
Kalite ve Güvenilirlik

müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış avantajlı fiyata yüksek kaliteli ürünler..

02
Kolay Logistik

stok değeri optimizasyonu  ve lojistik yönetimine yönelik çözümler..

03

Seksiyonel Tip Garaj Kapısı UygulamalarıSeksiyonel Tip Garaj Kapısı Uygulamaları

Her ortamda güvenle kullanılabilecek bir ürün olacak şekilde tasarlanan DOORSAN marka fotoselli kapı, mekanizma sistemin de orta ve yoğun kullanım için aerodinamik ve güçlü yapısı ve CE deklarasyonu ile projeler de boy göstermektedir!

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »