Çelik Sarmal Kapı

Otomatik Geçiş Uzmanı

Çelik Sarmal KapıÇelik Sarmal Kapı

Hayatı kolaylaştıran, temassız geçiş sağlayan, otomatik kapı sistemleri.

Özellikle dükkan önleri için kullanılmakta alüminyum sarmal kapıya nazaran mukavemeti daha fazla olduğu için tercih edilen otomatik sistem yada otomatik kepenk diye adlandırılan üründür.

OTOMATİK ÇELİK KEPENK,
tek araçlık yada çok fazla günlük sirkülenin olmadı garajlarda otomatik kapı olarakta kullanılmaktadır. Otomatik kepenk bazı garajlarda seksiyonel tip garaj kapısı için yeterli alanın olmadığı durumlarda da garaj kapısı olarak da kullanılmaktadır.

UCUZ KEPENK,
Bu otomatik kepenk sistemi maalesef her türlü suistimale açık olan bir üründür. Kullanılan çelik lamellerin et kalınlığı bu tür otomatik kepenk sisteminde ucuzluk açısından fiyatı belirleyen unsurdur.

Hızlı Kurulum

basit ve verimli kurulum için tasarlanmış modeller…

01
Kalite ve Güvenilirlik

müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış avantajlı fiyata yüksek kaliteli ürünler..

02
Kolay Logistik

stok değeri optimizasyonu  ve lojistik yönetimine yönelik çözümler..

03

Çelik Sarmal Kapı UygulamalarıÇelik Sarmal Kapı Uygulamaları

Her ortamda güvenle kullanılabilecek bir ürün olacak şekilde tasarlanan DOORSAN marka fotoselli kapı, mekanizma sistemin de orta ve yoğun kullanım için aerodinamik ve güçlü yapısı ve CE deklarasyonu ile projeler de boy göstermektedir!

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »