Alüminyum Sarmal Kapı

Otomatik Geçiş Uzmanı

Alüminyum Sarmal KapıAlüminyum Sarmal Kapı

Hayatı kolaylaştıran, temassız geçiş sağlayan, otomatik kapı sistemleri.

Alüminyum lamellerin bir biri üzerine sarılarak toplandığı için adını otomatik alüminyum sarmal kapı olarak alan kapının bir diğer ismi de otomatik panjur sistemidir.

Otomatik sarmal kapılar genelde cadde yada sokağa cephesi olan dükkan,ofis,ticarethanelerde kullanılsa da Otomatik garaj kapısı için de kullanılmaktadır.

Manuel yada otomatik kullanıma izin veren sarmal sistemler kendi içinde bir kaç modele bölünmüş ve her biri ayrı ayrı adlandırılmıştır.

Tam görüş sağlayan ve avm gibi alışveriş merkezlerinde tercih edilen file sarmal kapılar show room tarzı yerlerde otomatik kepenk kapalı durumda iken de içeride sergilene ürünü gösterdiği için tercih edilmektedir.

Alüminyum ve çelik sarmal kepenk kapılar, ayrıca yükleme ve depolamanın yapıldığı fabrika tarzı tesislerde, iç mekan da ayrıştarılmak istenen hızın önemli olmadığı bölümlerde ve dış mekana açılımlarda otomatik sarmal kapı kullanılmaktadır.

Ticari yapılarda ki fabrika ve depolarda farklı yataklama ile uygun detay çözümleri sunabildiği gibi, montaj kolaylığı ile tercih sebebi olmaktadır.

Alüminyum sarmal kapı ve çelik sarmal kepenk kapılar farklı renk ve malzeme alternatiflerine yapının renk ile uyumu için değişik beğenilere göre hazırlanabilir.

Hızlı Kurulum

basit ve verimli kurulum için tasarlanmış modeller…

01
Kalite ve Güvenilirlik

müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış avantajlı fiyata yüksek kaliteli ürünler..

02
Kolay Logistik

stok değeri optimizasyonu  ve lojistik yönetimine yönelik çözümler..

03

Alüminyum Sarmal Kapı UygulamalarıAlüminyum Sarmal Kapı Uygulamaları

Her ortamda güvenle kullanılabilecek bir ürün olacak şekilde tasarlanan DOORSAN marka fotoselli kapı, mekanizma sistemin de orta ve yoğun kullanım için aerodinamik ve güçlü yapısı ve CE deklarasyonu ile projeler de boy göstermektedir!

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »