Yükleme Korunakları

Otomatik Geçiş Uzmanı

Yükleme KorunaklarıYükleme Korunakları

Hayatı kolaylaştıran, temassız geçiş sağlayan, otomatik kapı sistemleri.

Yükleme sırasında olası meydana gelebilecek enerji kayıplarını korunak ile minimize ederken aynı zamanda iç mekana istenmeyen rüzgar, toz, kar, yağmur gibi nesnelerden korunması amaçlanan körük sistemleri’dir.

Fabrika, depo ve lojistik alanlarda yükleme ve boşaltma aşamasında olabildiğince sızdırmazlık için üretilmiş 3500×3400 standart ölçülerde üretimi olan fakat uygulama alanının yapısına göre de yükleme körüğü özel imalatı yapılabilen firmamız tarafından üretim ve montajı yapılan üründür.

Yükleme Korunağında kullanılan PVC madde kanvas olup, 800 gr I m2 ‘dir. Körük üstünde ve yanakların yüzleri gri renkte, kalınlık 3 mm’dir. Körük sistemimiz ani darbelere karşı dayanımlı formunu kaybetmeyecek şekilde dizayn edilmiştir.

Bunun yanı sıra şişme korunaklar ile hava akışının engellenmesi sebebiyle yüksek hijyen standartları sağlanabilmekte ve iç dış ortamı yalıtımı sağlanabilmektedir. PVC kaplı polyester kumaşın fanlar yardımıyla hava basılan şişme korunaklar, yükleme aracını 3 tarafından sıkıca kavrayarak ısı ve hava yalıtımı sağlamaktadır. Şişme korunakların üst kısmı farklı yüksekliklerdeki araçlarda yalıtımı tam sağlayacak şekilde kavrama yapabilmektedir. Yükleme işleminden sonra ve fan kapandıktan sonra iç tarafta yer alan gerdirme halatları ve karşıt ağırlıklar yardımıyla korunak kendisini tekrar içeri çekerek eski haline gelmektedir.

Yükleme rampası ve Seksiyonel kapı gibi Endüstriyel işletme kapıları ile birlikte de kullanılmaktadır.

  • fotoselli dairesel kapı
  • radarlı dairesel kapı
Hızlı Kurulum

basit ve verimli kurulum için tasarlanmış modeller…

01
Kalite ve Güvenilirlik

müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış avantajlı fiyata yüksek kaliteli ürünler..

02
Kolay Logistik

stok değeri optimizasyonu  ve lojistik yönetimine yönelik çözümler..

03

Yükleme Korunakları UygulamalarıYükleme Korunakları Uygulamaları

Her ortamda güvenle kullanılabilecek bir ürün olacak şekilde tasarlanan DOORSAN marka fotoselli kapı, mekanizma sistemin de orta ve yoğun kullanım için aerodinamik ve güçlü yapısı ve CE deklarasyonu ile projeler de boy göstermektedir!

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »