Hızlı PVC Kapı

Otomatik Geçiş Uzmanı

Yüksek Hızlı PVC KapıYüksek Hızlı PVC Kapı

Hayatı kolaylaştıran, temassız geçiş sağlayan, otomatik kapı sistemleri.

Hızlı PVC kapı, yoğun araç trafiği gerektiren iç ve dış ortamlar için özel tasarlanmış işletme içinde steril ortam girişlerinde son derece başarılı çözümlerdir.

Yüksek Hızlı PVC kapı, fabrika, depo, antrepo ve lojistik alanlarının malzeme giriş-çıkış trafiğinin yoğun olduğu alanlardahızlı açılıp kapanması istenen geçiş sistemlerinde kullanılır.

Hızlı PVC Sarmal kapı ve Hızlı PVC katlanır kapı kullanıldığı mekanda emniyet sensörleri sayesinde güvenli kullanım sağlamaktadır.

 

Hızlı Tip PVC Kapılar, üstün dizaynları ile giriş ve çıkış trafiğinin yoğun olduğu her yapıda kullanılabilen fonksiyonel kapı çözümleridir. Hızlı geçişi sağladığı için yoğun giriş-çıkış olan yerlerde zaman ve ısı kaybını en aza indirir, gaz ve koku izolasyonunu gerçekleştirir.

Modüler değiştirilebilir perdeli ve aksamları arızasız çalışan sağlam gövdeli yapılarıyla güvenilirdirler. Esnek PVC ve polyesterden üretilmektedir.

Hızlı Kurulum

basit ve verimli kurulum için tasarlanmış modeller…

01
Kalite ve Güvenilirlik

müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış avantajlı fiyata yüksek kaliteli ürünler..

02
Kolay Logistik

stok değeri optimizasyonu  ve lojistik yönetimine yönelik çözümler..

03

Hızlı PVC Kapı UygulamalarıHızlı PVC Kapı Uygulamaları

Her ortamda güvenle kullanılabilecek bir ürün olacak şekilde tasarlanan DOORSAN marka fotoselli kapı, mekanizma sistemin de orta ve yoğun kullanım için aerodinamik ve güçlü yapısı ve CE deklarasyonu ile projeler de boy göstermektedir!

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »