Fabrika Giriş Kapıları

Otomatik Geçiş Uzmanı

Fabrika Giriş KapılarıFabrika Giriş Kapıları

Hayatı kolaylaştıran, temassız geçiş sağlayan, otomatik kapı sistemleri.

Dairesel veya bombeli fotoselli kapı olarak bilinen kavisli kayar kapı sistemleridir. Tam daire ,yarım daire veya yay şeklinde ,uygulama biçimine göre iç ve dış bükey olarak tercih edilebilmektedir.

Yoğun yaya trafiğine sahip halka açık yerler için tasarlanmış olağanüstü otomatik kapılar serisidir. Oldukça detaylı bir estetiğe sahip olan Dairesel Tip Radarlı Kanatlı Kapılarımız , şirket merkezlerinde, otellerde, restoranlarda, AVM’lerde, kaplıcalarda ve müşterileri için yüksek kaliteli bir resepsiyon isteyen diğer yerlerde popülerdir.

Doorsan dairesel fotoselli kayar kapıları size bombeli cephelerinizde veya bombeli kapı tasarımlarınızda sınırsız bir özgürlük sunmaktadır.

İsteğiniz doğrultusunda kapınıza RAL standartlarında elektrostatik toz boya ,eloksal renklendirme teknikleri veya paslanmaz çelik gibi çok çeşitli yüzey bitişleri uygulanabilmekte ve kanat dolgusu olarak lamine veya temperli cam emniyet camları kullanılabilmektedir.

Hızlı Kurulum

basit ve verimli kurulum için tasarlanmış modeller…

01
Kalite ve Güvenilirlik

müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış avantajlı fiyata yüksek kaliteli ürünler..

02
Kolay Logistik

stok değeri optimizasyonu  ve lojistik yönetimine yönelik çözümler..

03

Fabrika Giriş Kapıları UygulamalarıFabrika Giriş Kapıları Uygulamaları

Her ortamda güvenle kullanılabilecek bir ürün olacak şekilde tasarlanan DOORSAN marka fotoselli kapı, mekanizma sistemin de orta ve yoğun kullanım için aerodinamik ve güçlü yapısı ve CE deklarasyonu ile projeler de boy göstermektedir!

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »