Doorsan Hakkında

Doorsan Otomatik Geçiş Sistemleri San. Tic. Ltd.
Doorsan Endüstriyel Kapı Şirketidir, çeşitli ticari kapılar Endüstriyel kapılar, Bahçe kapısı otomasyonu, servis ve montaj firmasıdır.

Endüstriyel ve Ticari tesisler için kapılar konusunda 25 yılı aşkın deneyimimizle, çeşitli sektörlerdeki müşterilerin ihtiyaçlarına göre planlama, üretim ve uygulama yapıyoruz. Depolama, Üretim, Nakliye, Okullar ve Kamu Binaları, Apartman Daireleri ve iş yerleri, Perakende Satış Mağazaları, Hastaneler ve Otopark Tesisler, Avm’ler İstanbul ve çevresinde kapılarını kurduğumuz ve onardığımız sektörlerden bazılarıdır.

 1996 yılından dan bu yana İstanbul ve çevre bölgelerde ki otomatik kapı sistemleri’nde hizmet vermekteyiz.  !

2013 yılı ilk çeyreğinde de dünyanın bir çok ülkesinde başarı ile faaliyetlerini sürdüren İtalyan Fotoselli kapı mekanizma üretim firması KEY ile Türkiye distrübütörlüğü antlaşmasını gerçekleştirdik. Bunun yanında fotoselli ve Hermetic kapı sistemlerinde de yerli ve kaliteli bir üretim ağına sahip olan iDOOR markasının da Türkiye, Türki cumhuriyetler ve Ortadoğu dağıtım, montaj ve servis ağını da kadrosuna katarak hızlı ve emin adımlar ile büyümeye devam etmiştir.

Seçmiş olduğumuz markalar üründen kaynaklanabilecek birçok sorunu geride bırakacak kalite düzeyine sahiptir. 2013 yılı 17 ocak itibariyle yapmış olduğumuz ortaklıkla yeni bir kardeş firma kurarak ” MEYADOOR” adı altında yapılanmasına devam ederek endüstriyel kapı, Seksiyonel kapı üretimine başlayarak yurt dışı temsilcilikleri alan bir firma konumundan artık Yurt dışında temsilcilikler açan, distrübütörlükler veren bir firma hüviyetine de hızlı ve emin adımlarla ilerlemekteyiz. Geçen yılların firmamıza miras bıraktığı bilgi birikimi tecrübe başarılarla dolu yıllara ışık tutmuştur.

Doorsan Otomatik Geçiş Sistemleri

NecipFazıl Mahallesi Güney Sokak No:5 Y.Dudullu
+90 216 526 56 30
doorsan@doorsan.com
Yardımcı Olabilirmiyiz ?

  Google Haritada Yerimiz

  Our partners

  Reliable partners – beneficial cooperation

  It is impossible to imagine a future without the predicted close relationships with reliable partners. We are constantly developing relationships with partners.

  1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
  Translate »