Yana Kayar Bahçe Kapısı

Otomatik Geçiş Uzmanı

Yana Kayar Bahçe KapısıYana Kayar Bahçe Kapısı

Hayatı kolaylaştıran, temassız geçiş sağlayan, otomatik kapı sistemleri.

Açık otoparklar için uygulanan ferforje bahçe kapısı, demir bahçe kapısı yada alüminyum kayar bahçe kapısı çeşitleri olan müstakil evlerin, Apartmanlara, fabrika girişlerine ölçüye göre üretilen bu kapılar manuel kayar kapı veya otomatik yana kayar bahçe kapısı olarak kullanılmaktadır.

YANA KAYAR KAPI MOTORU:
manuel bahçe kapıları için üretilmiş otomatik bahçe kapısı motorlarıdır.
kullanılacağı kapının ferforje kapı, demir kapı, ahşap kapı gibi neden üretildiği, kayar kapının ağırlığı ve kullanım yoğunluğunun tespiti sonrası doğrum motor sistem de kullanılır.

ELEKTRONİK KAPI:
Motor sistemi ile optimize edilen otomatik kayar kapı elektronik kapı olarakta bilinir. 220 V. enerji ile çalışan elektrikli kapılar 380 V. motor seçeneği ile fabrika kayar kapıları olarakta kullanılmaktadır.

KUMANDALI BAHÇE KAPISI:
elektrikli motor ile senkronize edilen yana kayar bahçe kapısı kullanım şekilleri farklılıklar göstermektedir. Uzaktan kumanda sistemi sayesinde
aracınızdan inmeden otomatik süsrgülü kapınızı ortalama 30 il 50 mt arasında mesafeden açıp kapatma konforu sağlanmaktadır. son yıllarda hayatımıza giren hgs anten sistemi ile uzaktan kumandaya da gerek kalmadan otomatik kayar tip bahçe kapısını aracınızın camına yerleştirilen sticker sayesinde açılabilmektedir.

SÜRGÜLÜ BAHÇE KAPISI:
kapının uzunluğu ve ray üzerinde hareket eden çelik bilyeli makaralar aracılığı ile transmisyon mil üzerinde hareket ettirilerek sürülen manuel yada elektronik motor uygulaması ile otomatik sürgülü bahçe kapısı olarak dakullanılmaktadır.

YANA KAYAR BAHÇE KAPISI SERVİSİ:
1996 yılında İstanbul merkezli kurulan firmamız sektörde ki 25 yılında otomatik yana kayar bahçe kapısı montaj ve servisi vermekte her türlü otomatik kapı için yedek parça temini ve servisi ile arızayı gidermektedir.

NICE YANA KAYAR KAPI MOTORU:
İtalyan nice markasının ülkemize getirttiği bahçe kapısı motorlarını uygulayan firmamız geçmiş dönemlerde BFT kayar kapı motorlarını, Daspi kayar kapı motoru kullanmış bir dönemde de İtalyan Life kayar kapı motorlarının Türkiye distrübitörlüğünü de yapmıştır.

Hızlı Kurulum

basit ve verimli kurulum için tasarlanmış modeller…

01
Kalite ve Güvenilirlik

müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış avantajlı fiyata yüksek kaliteli ürünler..

02
Kolay Logistik

stok değeri optimizasyonu  ve lojistik yönetimine yönelik çözümler..

03

Yana Kayar Bahçe Kapısı UygulamalarıYana Kayar Bahçe Kapısı Uygulamaları

Her ortamda güvenle kullanılabilecek bir ürün olacak şekilde tasarlanan DOORSAN marka fotoselli kapı, mekanizma sistemin de orta ve yoğun kullanım için aerodinamik ve güçlü yapısı ve CE deklarasyonu ile projeler de boy göstermektedir!

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »