Kollu Bariyer Sistemi

Otomatik Geçiş Uzmanı

Kollu Bariyer SistemiKollu Bariyer Sistemi

Hayatı kolaylaştıran, temassız geçiş sağlayan, otomatik kapı sistemleri.

Çok eski yıllardan bu yana mahrumiyet insanların en önemsediği unsurdur. O yıllarda dahi mahremiyet alanına yabani hayvan ve insanların girmesini engellemek için çitlev manuel bariyerler yapılırdı. Günümüzde artık bahçe ve otopark girişlerimizi elektronik kapılar ile muhafaza etmekteyiz.

OTOPARK BARİYER SİSTEMİ:
Otoparkınıza istenmeyen yabancı araçların girmemesi için kullanılan buton yada uzaktan kumandalı kollu bariyer olarak kullanılır.

UZAKTAN KUMANDALI BARİYER:
Geçiş alanınıza göre kol boyu ayarlanabilen kabin genelde metal olsa da Bariyer sisteminde ullanılan kol oval, dikdörtgen kutu profil tarzında veya tamamen yuvarlak olarak kullanılabilmektedir.

KOLLU BARİYER FİYATLARI:
kollu bariyer sistemi fiyatları marka ve modele göre değişkenlik göstermektedir. Nice kollu bariyer sistemin de üç ayrı model üç ayrı fiyat ile karşımıza çıkarken, Bft kollu bariyer de ise iki model iki ayrı fiyat ile piayasaya sunulmaktadır.

OTOMATİK KOLLU BARİYER:
kullanılacak alnda ki geçiş mesafesi ne göre 3 mt Bariyer sistemi, 4 mt – 5 mt ve 6 mt kollu bariyer seçenekleri ile sistem kurulumu yapılmaktadır.

UCUZ OTOMATİK BARİYER:
aslında ucuz bariyer sistemi fiyat ile değil kaliteyi ucuza alabileceğiniz firmamız tarafından piyasaya sunulmuştur.

Hızlı Kurulum

basit ve verimli kurulum için tasarlanmış modeller…

01
Kalite ve Güvenilirlik

müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış avantajlı fiyata yüksek kaliteli ürünler..

02
Kolay Logistik

stok değeri optimizasyonu  ve lojistik yönetimine yönelik çözümler..

03

Kollu Bariyer Sistemi UygulamalarıKollu Bariyer Sistemi Uygulamaları

Her ortamda güvenle kullanılabilecek bir ürün olacak şekilde tasarlanan DOORSAN marka fotoselli kapı, mekanizma sistemin de orta ve yoğun kullanım için aerodinamik ve güçlü yapısı ve CE deklarasyonu ile projeler de boy göstermektedir!

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »