Dairesel Tip Bahçe Kapısı

Otomatik Geçiş Uzmanı

Dairesel Tip Bahçe KapısıDairesel Tip Bahçe Kapısı

Hayatı kolaylaştıran, temassız geçiş sağlayan, otomatik kapı sistemleri.

Bahçe kapısı çeşitleri arasında yer alan Dairesel tip bahçe kapısı, menteşeli bahçe kapısıdır. 90 derece açılan bahçe kapısının bu modeli çeşitli metaryaller kullanılarak üretilebilinir. Ferforje menteşeli kapı olabileceği gibi sandviç panel kapı yada kapalı sac ile de kaplanarak dışarıdan bahçe içinin görülmesi de engellenebilir.

MENTEŞELİ BAHÇE KAPISI:
iki baba arasında uygulanan kanatların menteşe aracılığı ile 90 derece bahçe kapısı sistemi olarak kullanılır. mannuel yada isteğe bağlı uygun motor uygulaması ile otomatik motorlu dairesel bahçe kapısı olarakta kullanılır.

90 DERECE BAHÇA KAPISI MOTORU:
bahçe kapılarını otomatik dairesel bahçe kapısı olarak kullanmak isteniyorsa yeni bir kapı olup olmadığı, ağırlık ve ölçüsü ile birlikte kullanım yoğunluğu da dikkate alınarak otomtik motor sistemi tercihi yapılmalıdır. doğru motor uygulanmayan dairesel bahçe kapılarında otomasyon sistemi çok çabul iflas edebilir.

UCUZ BAHÇE KAPISI MOTORU:
dairesel bahçe kapısı sistemlerinde sadece fiyata bakarak ucuz diye bir motor sistemi satın almak ya da bu otomatik bahçe kapı motorunu aldığınız firmanın geçmişini araştırmadan sadece fiyata bakarak anlaşmak bazı hileleri kabul etmek demektir. firmamız sektörde geçirdiği 25 yıllık deneyimi ile otomatik dairesel tip 90 derece bahçe kapılarında da Uygulama, servis ve montaj hizmeti vermektedir.

BAHÇE KAPISI MOTORLARI:
dairesel tip bahçe kapınız varsa ya da sıfırdan bir motorlu bahçe kapısı yaptıracaksanız kaliteli bir kaç kapı motor markasından biri de Nice dairesel kapı motorlarıdır. muadilleri İtalyan kapı motor markaları Bft motorlar, daspı motorlar markaları gibi ülkemizde temsil edilmektedir.

MAFSALLI DAİRESEL BAHÇE KAPI MOTORLARI:
Mafsal kollu dairesel kapı motorları kapıya 110 derece açıyla kavrayarak açan sistemlerdir.

TELESKOPİK 90 DERECE BAHÇE KAPI MOTORLARI:
Kapı kanatlarının baba da menteşe hizasında simetrik olan kapıların otomasyonu için uygundur.

  • 90 derece bahçe kapısı sistemi
  • bahçe giriş kapı motoru
Hızlı Kurulum

basit ve verimli kurulum için tasarlanmış modeller…

01
Kalite ve Güvenilirlik

müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış avantajlı fiyata yüksek kaliteli ürünler..

02
Kolay Logistik

stok değeri optimizasyonu  ve lojistik yönetimine yönelik çözümler..

03

Dairesel Tip Bahçe Kapısı UygulamalarıDairesel Tip Bahçe Kapısı Uygulamaları

Her ortamda güvenle kullanılabilecek bir ürün olacak şekilde tasarlanan DOORSAN marka fotoselli kapı, mekanizma sistemin de orta ve yoğun kullanım için aerodinamik ve güçlü yapısı ve CE deklarasyonu ile projeler de boy göstermektedir!

1996 yılında otomatik kapı ve geçiş sistemleri alanında faaliyete başladık. Doorsan otomatik kapı sistemleri temsilcisi olduğu markalar ile hizmet kalitesini dünya standartlarına ulaştırma hedefindedir.
Translate »