Yüksek Hızlı Pvc Kapı
Nisan 6, 2017
Yana Kayar Teleskopik Kapı
Nisan 6, 2017

Yana Kayar Fotoselli Kapı

Fotoselli kapı sistemlerinde yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile başta İstanbul olmak üzere güzel ülkemizin bir çok bölgesinde onlarca hastanede,avm lerde marketlerde,kamu ve özel mekanlarda yüzlerce doorsan markalı otomatik kapılarımız ile sektörde ki öncü firmalardan biriyiz.

Türkiye distrübitörlüğü elimizde olan iki ayrı mekanizma sistemimiz italyan Key automation marka fotoselli kapı mekanizmasının yanı sıra Alman menşeli idool fotoselli kapı ile sektörde aranan marka olmaya devam ediyoruz. İthalatını gerçekleştirdiğimiz mekanizma sisteminin yanı sıra üretimini gerçekleştirdiğimiz idool markasına ait üç ayrı model ile farklı kullanım amacına uygun kapıların üretimin de ihtiyaçlarınıza uygun fiyata kaliteli ürün anlayışımızı devam ettiriyoruz.

Dar şese yapısı ” 90x152x120 mm ” sayesinde uygulama yapılması planlanan alana uyumu ve montaj kolaylığını ön planda tutabilen yapısı, kullanıldığı mekana farklılık katabilen estetik görünümü ile ortamda ki farkını ortaya koymakta değişebilen alüminyum ” 20 micron ” özel ray sistemi ile aşınmalara ve erozyana karşı duyarlı, epidyen ve kauçuk alışımlı ray altı contası ile sessizliği sağlayan alüminyum enjeksiyon kalıp özel taşıyıcı ” araba grubu ” ile amsallerinden farklılığı, sağlamlığı,sessizliği ve konforu birlikte sunmaktadır.

fotoselli kapılar hayatı kolaylaştırmak adına tasarlanmış geçiş kolaylığı ile ön plana çıkmış otomatik kapı sistemleridir.

Firmamız yana kayar tip fotoselli kapı sistemlerinde İdool fotoselli kapı markasını kullanmaktadır.